25 Mart, 2015

Kaydedilenler #1 – A Propos of the Wet Snow


  Merhaba, ben Haydar.

  Uzun zamandır herhangi bir gönderi ekleyemediğimin farkındayım, üzgünüm. Bir daha bu uzunlukta bir aralık olmayacağını umuyorum. ‘Umuyorum’ tabirini kullanmamın sebebi benim olduğum gibi A Propos of the Wet Snow’un da yaşlanmaya başlaması sanırım. Ben otuz yaşına ulaştım bu blog da sekiz yaşına bastı. (Bundan sonraki herhangi bir gönderide yaşımdan bahsedersem, ‘ulaşmak’ kelimesini kullanmayacağıma neredeyse eminim. Otuz yaşından sonra yaşamayı marifet sayacak değilim, bence siz de saymayın.)

  Dolayısıyla daha yavaş hareket ediyorum, aynen bu weblog gibi. Yine de bu aranın gereğinden fazla olduğunun farkındayım.

  Okuma, dinleme ve benzeri diğer aktivitelerin çoğu kişi için hareket halinde yapılan etkinlikler haline gelmesini mobil cihazların kullanım yaygınlığına bağlayabileceğimizi düşünüyorum. Ben de, dikkatimi çeken yazıları Pocket’a göndererek, izleyeceğim videonun ‘Daha Sonra İzle’ butonuna tıklayarak, dinlemek istediğim bir albümü Spotify’a kaydederek boş anlarımı telefona bakarak geçirmeyi alışkanlık haline getirmiş durumdayım.

  Bundan sonra, bu kayıtlardan bazılarını A Propos of the Wet Snow’da paylaşarak yazı gönderemediğim zamanları telafi etmeye çalışacağım.


1 yorum:

  1. Siz yazmıyorsunuz diye ben de bakmıyordum aylardır. Nice yıllara!
    S.

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
Web Analytics